Základní informace k miniharmonizáku 6.A v termínu 18.-20.9.2023.

s přechodem na 2. stupeň bývá zvykem v září pořádat harmonizační dny. Ani tento rok tomu nebude jinak. Od 18. do 20. 9. 2023 (6. A) strávíme společně v Ekocentru Jizerka v Jizerských horách. Program bude zaměřen na vztahy ve třídě, stmelování kolektivu a poznání nového třídního učitele. Budeme vytvářet třídní pravidla a společně plnit různé aktivity a úkoly zaměřené na kooperaci a spolupráci.

SRAZ A ODJEZD: v pondělí 18.9. ráno vlakem do Kořenova, pěšky do Ekocentra na Jizerce. Žáci od vlaku až na Jizerku cca 6 km jdou za každého počasí, je proto důležité vlastnit kvalitní pláštěnku. Jsme v Jizerkách. ????

ZAVAZADLA: sbalené věci, včetně spacáku odvezeme autem na místo.

UBYTOVÁNÍ: Ekocentrum Jizerka, 2 velké místnosti (dívčí a chlapecká), spaní ve vlastních spacácích na postelích.

JÍDLO: v chatě je možnost si něco jednoduchého uvařit, dále bychom využili svačin z domova, snídaně bychom připravovali z vlastních zásob a v nedaleké restauraci zajistíme pondělní večeři, úterní oběd i večeři a středeční oběd. Po celou dobu akce bude pro děti zajištěn pitný režim.

CENA: Cenu jpro žáka jsme stanovili na 800 Kč. Částku 500,- přispěje škola z projektu. Peníze budeme vybírat v září bankovním převodem. Žáci obdrží variabilní symbol.

NÁVRAT: vlakem na nádraží Smržovka ve středu 20.9.2023, v 14:11. Zde budou k vyzvednutí i zavazadla.

V případě jakýchkoli dotazů klidně volejte, pište na telefon 775 382 942.

Vedení školy a organizátoři akce