Vodácký kurz 10.6.2024

Vodácký kurz

Školní vodácký kurz na Jizeře (Jednodenní)

Vážení rodiče,

s radostí vám oznamujeme konání jednodenního školního vodáckého kurzu na řece Jizeře pro vaše děti! Tato akce je skvělou příležitostí pro studenty seznámit se s vodáckými dovednostmi, posílit týmového ducha a užít si nezapomenutelný den v přírodě. Níže naleznete všechny potřebné informace.

Datum a čas:

• Datum: 10.6.2024
  • Sraz: 7:30 ráno na hlavním vlakovém nádraží Smržovka
  • Návrat: Operativně dle rychlosti plavby, rodiče budou informováni před odjezdem z Turnova třídním učitelem

Místo konání:

• Řeka: Jizera
  • Místo srazu: Hlavní vlakové nádraží Smržovka
  • Místo návratu: Hlavní vlakové nádraží Smržovka

Co s sebou:

• Sportovní oblečení (vhodné do přírody), oblečení na raft (plavky, šortky, triko)
  • Náhradní oblečení a obuv, obuv do vody povinná (včetně spodního prádla)
  • Pláštěnka nebo voděodolná bunda
  • Klobouk nebo čepice proti slunci
  • Sluneční brýle a opalovací krém
  • Lahev s vodou a svačinu
  • Malý batoh

Bezpečnostní pokyny:

• Všechny aktivity budou provázeny zkušenými instruktory.
  • Děti budou vybaveny záchrannými vestami.
  • Dodržování bezpečnostních pokynů je povinné pro všechny účastníky. Platí všechna pravidla jako při pobytu ve škole, včetně zákazu používání mobilního telefonu.

Náklady na vodácký kurz:

Celkové náklady na dopravu a zapůjčení raftů včetně vybavení jsou 300,- Kč na žáka. Zvažte drobné kapesné, budeme stavět U Zrcadlové kozy či v Dolánkách. Na obou zastávkách je možné pořídit malé občerstvení.

Peníze předejte nejpozději do 3.6. 2024 třídnímu učiteli.

Odpovědná osoba:

Mgr. Přemysl Lankaš tel.: 777 616 754

V případě jakýchkoli dotazů, neváhejte kontaktovat.

Souhlas Rodičů s Účastí na Vodáckém Kurzu

Tímto potvrzuji, že jsem rodičem / zákonným zástupcem __________________________, žáka 6. třídy, a souhlasím s jeho/jí účastí na jednodenním vodáckém kurzu na řece Jizeře dne 10.6.2024.

Rozumím, že se jedná o fyzicky náročnou aktivitu ve venkovním prostředí a že všechny potřebné bezpečnostní opatření budou zajištěna. Zavazuji se, že můj syn / dcera bude vybaven/a veškerým potřebným oblečením a vybavením dle pokynů organizátorů.

V případě nehody nebo zdravotního problému souhlasím s poskytnutím nezbytné první pomoci mému dítěti a, pokud bude nutné, s jeho/její přepravou do nejbližší zdravotnické zařízení.

Dále beru na vědomí, že v případě nevhodného chování mého dítěte, které by mohlo ohrozit bezpečnost skupiny nebo samotného dítěte, může být mé dítě z aktivity vyloučeno a bude na mě přenesena odpovědnost za jeho/její bezpečný návrat domů.

Kontaktní údaje rodiče / zákonného zástupce:

Jméno: __________________________________

Datum: ___________ Podpis: ____________________________